Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kk831228

    addikt

    válasz Mercutio_ #9213 üzenetére

    Na ja... :R ;)

    Kiki18: Fahrenheit nem egy friss könnyed illat ,de nagyon jó... :K

    YSL : La Nuit...

    Carolina Herrera: CH Men , Prive...

    Szagolgassál mindent , lehet egy teljesen más típus fog megtetszeni... ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

  • lapoe

    csendes tag

    válasz Mercutio_ #9213 üzenetére

    Borzasztó rossz és fura nekem mint frissen regisztrált tagnak, olvasónak, elvileg egy közös érdeklődési körbe csöppent valakinek ezt a sárdobálást olvasni.. egészen elképesztő.. Kezdem magam egy BMW-Honda fórumon érezni.
    Ne vicceljetek már.. az, hogy kinek mi tetszik vagy mit ajánl valakinek teljesen szubjektív.. Vagy végigjárja az utat sok-sok tanulópénzzel vagy megfogadja a niche pártiak véleményét sokszorosan több tanuló pénzzel.. Pont ugyanannyi designer szemét van, mint amennyi niche-vel be lehet vásárolni, az illatokkal még csak ismerkedő orrnak..Nem gondolom, hogy bárki is ezen a fórumon rosszat szeretne javasolni egy ilyen "milyen parfümöt vegyek" kérdésre, de az hogy ezen összeugranak fórumtagok az elszomorító..
    Képzeljétek, sok-sok dzseremi videót láttam és rengeteg parfümöt ismertem meg általa, illetve ajánlásával (az másik kérdés, hogy volt ami nekem nem tetszett és volt ami örök darab nálam), sőt még a Nautica Voyage parfümöt is egy ár/érték arányban verhetetlen illatnak gondolom.. de ettől nem gondolom hogy rossz ízlésem lenne.. Az én véleményem 1 vélemény a sok közül.. az érdeklődő vagy kérdező meg majd eldönti a vélemények és tapasztalatok alapján, hogy melyik tetszik neki..megveszi és boldog lesz vele..
    Peace!!

Új hozzászólás Aktív témák