Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gery08

    csendes tag

    válasz Jhonny06 #6395 üzenetére

    Igen, én is így voltam vele, hogy tutira csak én érzem, gondolom rosszul. Szóval megmutattam egyik haveromnak, aki évekig használta, és szintén másolatnak mondta. Ezt követően szemügyre vettem az üveget, (melynek teteje már a legelső levételtől fogva nyikorgó hanggal járt le) és észrevettem több apróbb hibát, akinek volt ilyen parfümje, az tudja, hogy egy elég igényes darabról van szó. Két képet, amin látszanak a furcsaságok, belinkeltem:
    [kép]
    [kép]
    (Nem pontos a háttér ragasztás, nem szimmetrikus a teteje, és az üveg, torzít a hátulján lévő króm rész, és egyéb apróságok)
    Továbbá az illata annyira gyorsan tűnik el, hogy legelső alkalommal, mikor kifújtam, nem is éreztem semmit, de később sem. Ezt el is néztem volna, de másnap külföldről ajándékba kaptam egy Hugo Boss Unlimited parfümöt, gondoltam, na ez is hasonló lesz, de azonnal éreztem az illatát, és estére is megmaradt. Mindkét parfüm EDT.
    A cég egyébként nagyon korrekt, írtam nekik e-mailt azonnal felajánlották a visszaküldést. Amint jobban utánuk néztem, többek között árukeresőn, találtam jó pár negatív értékelést hasonló észrevételekkel.

    (#6396) sonkabence
    Ezt én is hallottam, hogy olcsóbb nekik, mert nem kell boltot fenntartani stb. Ami hihetőnek is hangzik, hiszen külföldön simán veszel 200 ml-es parfümöt 20 ezer Ft alatt, ahol szintén rajta van a kisker, nagyker haszon. Mindenesetre Emagról még talán merek rendelni, de máshonnan nem hiszem.

    (#6397) EG0
    Szerintem igenis a tartósság az egyik dolog, ahol kibukik, hogy eredeti-e vagy nem az adott parfüm, illetve az üveg/csomagolás. Mindegyik parfümöm órákig tartja az illatát, amelyek java része a megbízható forrásból van. Eddig egyszer sikerült vennem egy hamis Versace parfümöt, még jó pár éve, ami valóban hasonlított az eredetire, de az üvegének köze nem volt hozzá, valamint az illata szó szerint másodpercekig tartott. Másolat One millionhoz is volt szerencsém és hát :) , egy idő után olyan illata volt, mintha testápolóval kented volna be az adott bőrfelületet, valamint szintén az üvege más minőségű, és a pumpája is máshogy jár(mint egy haldokló kacsa, olyan hangja volt a másolatnak).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák