Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EG0

    aktív tag

    válasz walter70 #3069 üzenetére

    Az attól függ. Napi 100 levél, mindegyikre átlag 3 perc a válasz utánanézéssel, akár utánakérdezéssel. Do the math. (Felőlem lehet napi 50 levél és 6 perc is.)
    Egyébként gondolom ilyesmi lehet a levelezésük:
    - Biztos, hogy eredeti? Tudod bizonyítani?
    - Mikor kapom már meg? Tegnap este rendeltem, nézzetek utána annak a rendelésnek!
    - Honnan tudom megállapítani, hogy eredeti?
    - A teszter és a rendes között mi a különbség?
    - Mit ajánlanátok egy 18 éves gyereknek és egy 52 éves férfinek?
    - Van a teszteren műanyag kupak?
    - Ha ti is úgy szerzitek be külföldről a cuccokat, akkor hogy lehet X nálatok olcsóbb, mint az iParfumériában, Y meg drágább?
    - ha rendelek most 3 Chanel Allure Homme 100 ml-est, az ideér jövő hét péntekre? Mert akkor rendelek.
    - Szerintetek melyik a jobb, a Puma vagy az Adidas parfüm? Mert nagyon gondolkozok rajta. Ha veszek két Pumát tudjátok féláron adni?
    - Hol van a boltotok? Mert én internetről nem veszek semmit, biztos ti is láttátok a tévében a Fókusz riportját.
    - Rendelnék abból az Aqualinából, ami olyan édes, melyik az?
    - Van itt nálunk az aluljáróban egy Cheng parfüméria, ott 2000 Ft-os a 100 ml-es Dior, nálatok miért ilyen drága?
    - Rendelnék abból a Júlia Róbertes láví lábbal-ból, mennyibe kerül a kisebb üveg?
    - Rendeltem nálatok tester illatot, de ilyen fehér kartonban jött, picit meg volt nyomódva a karton a sarka, és szerintem már valaki kinyitotta. Azonnal cseréljétek ki, hát miezaszar!!!!
    - Köszike,megjött az illat, nagyon szupcsi, puszi nektek!
    - Na figyeljél, nem tudom, honnan veszitek a cuccokat, de én tudok 1500-ért hozni minden illatot, ti eladjátok sokért, és akkor kaszálunk mindketten rajta, na?
    - Nem lehet titeket telefonon elérni, most este majd újra fogok telefonálni, de akkor vegyétek fel!! Sürgős!!!!
    - Rendelnék most egy David Bekemes illatot, de holnap, vasárnap lesz a tesóm szülinapja, nagyon jó gyerek, ki tudjátok addig hozni?

    Na, szerinted melyikekre válaszolnak? Én kb. kettőre tenném meg szívesen, abból az egyik az lenne, hogy "Örülünk neki, máskor is várjuk a rendelésed!", a másik meg az, hogy "Ha most rendelsz, akkor jelenleg van készleten 3 darab és péntekig oda fog érni".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák