Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdanesz

    senior tag

    válasz Putyin90 #19524 üzenetére

    Én csak saját tapasztalatból mondom. Anno a Mancera Cedrat Boise-t is tartósnak, erősnek mondták. Én kb. 3-4 alkalommal éreztem jobban...utána semmit. Mások meg ájultak körülöttem. ;]

    Volt olyan, hogy kb. 1órája fújtam 2-3 fújást...és amikor bementem egy kisebb boltba, a pénztáros csaj a pult túlsó oldaláról már kérdezte, hogy mi ez a jó illat. :D Én meg lófüttyöt sem éreztem már.

    De sok más parfümmel is így van nekem legalábbis. Ha belegondolsz, nem véletlen van a parfümériákban is kitéve néhány kávészem...hogy szagolj valami 'neutrálisat' is...mert különben becsömörlene az orrod a sok parfümtől. Így az orrod is visszaáll alapállapotba. A parfümök nagy része erős illat és ezt kapja telibe az orrod. Most gondolj bele, parfümériában szagolod a tizedik parfümöt...szegény orrod már azt sem tudja merre van az előre.

    Ez lehet a helyzet a folyamatosan érzett illatokkal is. Most nem szeretném a trágyát hasonlítani hozzá, de a marhatelep is csak eleinte büdös....ha ott töltesz pár órát, majd napot, hetet...megszokod. :D Nem mondom, hogy rózsaillat lesz, de sokkal kevésbé lesz tömény. Azt hiszem ezzel a gondolattal befejezem a mai pályafutásom és inkább megyek aludni.

    [ Szerkesztve ]

  • ak76

    senior tag

    válasz Putyin90 #19524 üzenetére

    A Montale azért nagyon más kategória mint a Dareej, az oud-os dolgok áthatóak, főleg a Montale épít manapság szinte minden illatot e köré, a Black Aoud-ból kb 2 fújás reggeltől estig tartó produkció, 4 fújás kipusztítja a környezetedet, vigyázni kell vele.
    (van ebből, EBBŐL(!) intense verzió is, nem akarom tudni mennyire lehet intenzív egy olyan illat ami kb alapból is vegyi fegyver)
    Ezen kívül ezt tudja még a Cartier Declaration, a Pasha, illetve az Amouage összes, már ha nem sajnálsz 70-100K összegeket egy parfümért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák