Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slick-adam

    aktív tag

    válasz mufi #10088 üzenetére

    ja hogy arra gondoltok, hogy tuti benyaltam a DUA-val. dehogy... internetes felbukkanasuk utan 5 mp-el tudtam, hogy egy semmirekellö banda. az egesz letezesük a problema.
    - a viselkedesük (egyik reviewer kislanyat fikaztak, mert a reviewer nem volt elragadtatva a mintanak küldött illattol. vagy hogy MINDEN roluk irt tenyfeltaro negativ velemenyt töröltettek forumokon. ... SÖPREDEK!)
    - a TENY, hogy lopnak. kis tulzassal NULLA munkajukba kerül letrehozni a masolatokat. mert az nyilvanvaloan kamu, hogy a Mahsam srac a mester parfümesz. HAHA! par hettel release utan Viking klon? egy igazi mester parfümesz le tudna masolni, de sokkal tovabb tartana nullarol... tehat ---> modern technologia! fogjak a - mar eredetileg is kemikaliaval telivagott (mert MINDEN parfüm tele van) - origi parfümöt, elküldik külsö cegnek vegyi elemzesre (reverse-engineering), aztan egy 3-assal vegzett vegyesz kikeveri nekik (minimalis modositassal vagy 1-1-ben) FULL szintetikus szarokbol (biztosak lehettek benne, hogy egy csepp eredeti olaj sincs ezekben, csak az elemzes miatt jo szagu a klon). feltekerik a koncentraciot. BUMMM! shitface billy mar örül is és ...
    - kicsengeti a nagy penzt. mert 30 miliert (vagy 40?) 60 dodo az minden csak nem olcso. de annak tünik. lol
    - gagyi, komolytalan design? az bizony. mint az egesz "ceg". hogy neznek ki azok a cimkek? az uj kupakokkal meg mokasabbak szvsz.
    - ... stb.

    ertem, hogy miert örülnek az emberek. esetenkent olcsobb a masolat (de legtöbbször nem, pl Viking se, csak az amcsi arhoz kepest...), meg erös az illat (telebaszva petroleum szarmazekokkal nem csoda...). vagy mar nem letezö illatokat elesztenek fel... dicseretes. szep es jo. de en akkor se fizetnek egy fillert se ezekert. tetves tolvajok.
    börömre meg biztos nem fujnek egy cseppet se. nektek se ajanlom (alapvetöen minden parfüm egeszsegtelen szemet, de ezek a DUA cuccok a legaljanak a legalja of korsz)

    [ Szerkesztve ]

    parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

Új hozzászólás Aktív témák