Új hozzászólás Aktív témák

  • Azie

    őstag

    válasz Fr@nkieWilde #9204 üzenetére

    _szerintem_ az egész onnantól kezdve bullshit, hogy "top5" mikor? miben? mihez? kinek? hol? :)

    ezek max nyáron értelmezhetőek, télre tök mások valók. :)

    Versace EF: szerintem az egyik legédesebb nyári akvás, egy chrome/oceanwetwood/hanae mori hm sokkal viselhetőbb, árban is van jobb ajánlat, teljesen preferencia kérdése, ezért kell sokat megszagolni. :) A versace sztem nem éppen citrusos amúgy. Ha citrust kéne mondani, akkor hanae mori hm vagy d'issey ph, adg (de az is elég fűszeres citrus), esetleg müllerben van

    Bors: CH men privé.

    tengeri só? o.O mint fontos és domináns jegy? van a sónak illata? nyilván van, de nem hiszem, hogy ha bemész egy szobába, ahol van egy zsák só, akkor megmondod, hogy só van a zsákban. :) Míg másról azért igen (fűszerek, gyümölcsök etc).

    bergamot: bottegának van több változata, ami visszaadja + guerlainnak a női allegoria vonalon

    cédrus: ez kb mindenben van, de nagyon kevésben domináns, hirtelen nem tudnék mondani olyat, ami kifejezetten cédrus.

    +nautica voyage-et ajánlani laikusoknak kb olyan, mint lada nivát annak aki suvot szeretne. :)

    "Olyan viszont sosem lesz, hogy 1 illat mindig, mindenkinek, mindenhol tetsszen!" - nem kell emberek közé menni. problem solved. :D

    A csaj viszont csinos. :P

    [ Szerkesztve ]

    "Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Új hozzászólás Aktív témák