Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat76

    őstag

    Kérlek segítsetek, lenne egy problémám. Feleségemnek rendeltem egy hirdetési oldalról egy 75ml Lancome la vie est belle parfümöt Karácsonyra, előtte telefon stb. Ilyenkor ugye próbálja az ember a hang és beszéd alapján leszűrni milyen ember is lehet valójában az eladó, harmadába került mint a bolti, minimálisat használtak belőle, egy hölgy kapta, de én ugye az elején rákérdeztem, hogy hogy fog reagálni a hamisított szóra, nagyon meggyőző volt a reakciója hogy akitől kapta, ugyanmár az az ember ad arra hol vásárol. Megjött ugye, doboz, üveg, kupak, stb stimmel, nekem úgy tűnik, de a parfümbe úszkálnak 1-2mm-es rettentően vékony, hogy fogalmazzak, porszálak, ilyen gondolom nem fordulhat elő? Hogy tudnám megállapítani hogy valóban hamisított? Kérlek segítsetek, az illata nem olyan tartós és intenzív mint ahol néztük egy szaküzletben, előre is köszönöm a segítő válaszokat! Akkor ez nagy valószínűséggel hamisítvány!?

    Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

Új hozzászólás Aktív témák