Új hozzászólás Aktív témák

  • mufi

    senior tag

    válasz Jhonny06 #18208 üzenetére

    Az enigmat inkabb mas illatnak mondanam, komplexebbnek nem, inkabb mas jellegunek. Roja a retro vibe-os illatok mestere. Ebbenen a pillanatban nem ismerek olyan friss illatot, ilyen jellegut ami ennyire tartos es ennyire tolja magat. Ezert kell fizetni...Roja szerintem tisztaban volt azzal, vagy legalabbis jol latta elore, hogy mi fog tortenni az Aventussal - gondolok itt arra, hogy egyes osszetevok nem lesznek mindig ua a minosegi szinten, s ezert a parfum is gyengebb lesz. Mi erre a jobb bizonyitek, mint az Aventus cologne. Az Aventust mar nem fogjak visszahozni, de mivel kell a penz, ott a sok hulyenek a Cologne. Valahol azt olvastam, hogy a parfumor az illatot mindig safe-nek rakja ossze. Utana kiserletezik, hozzaad ezt azt, de azzal mar nem lesz olyan az illat hosszutavon, kotesek molekulak stb miatt... Roja szerintem a safe vonalon maradt, zsenialis uzletember, valaminek ki kell tolteni az Aventus utan hagyott urt az embereknek. S latod, mindenki valami hasonmassal probalkozik, a klonok, a Hacivat, Pineapple Vintage, de semmi nem er a kozelebe az Aventusnak. Erre Roja: Nem Aventus kell, hanem valami mas, ami ha nem is jobb, de nyomot hagy az emberekben, s eloszor nem azt fogjak ra mondani, nem az fog az eszukbe jutni, hogy je ez olyan mint az Aventus...
    Na ez szep volt igy agybol... :DDD
    DUA tema - ez attol fugg, hogy mekkora a kedvezmeny ra, es kinek mert a DUA nem olcso ha szamolunk. Aztan jon az, hogy kinek mennyit er, hogy nem teljesen azt az illatot kapja... En nem vagyok sznob, en orulnek a legjobban ha nem kellene ennyit kolteni az eredetire... Sajna nem keresek annyit, hogy ezt a hobbit a penztarcam ne erezze meg...
    De perpillanat az a hianyzo par szazalek nem eri meg az olcsobat, s ezzel nem fikazom sem a DUAat sem az Alexandriat, eljon az a nap is amikor mar nagyon kozel lesznek az eredetiekhez.

    Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Új hozzászólás Aktív témák