Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    válasz mufi #18201 üzenetére

    A DUA változat kivételesen megérheti ebből. A Cologne változatból rendeltem (DUA Supernova Cologne) és iszonyatosan jó. Kicsit kevésbé refined, mint az eredeti, de még így is baszatós erősen. A sima Supernova meg azt mondják még jobb, az a Cologne és az Extrait vegyülete.

    Egyelőre csak 10ml van belőle, mert a Supernova Cologne-t csak 100ml-es változatban árulják és már elfogyott, de a sima Supernova-ból jön egy 30ml-es üveg. Nekem megmondom őszintén ez túl egyszerű illat ahhoz, hogy 100k-t kiadjak érte. Kurva jó amúgy, tipikusan az a cucc, amit mindenki megdícsér, de kicsit egyszerű. Aventus kategória. Nem feltétlenül azért, mert ugyanolyan illata van (bár kicsit hasonlít, de nem igazán), hanem mert mindenki szereti, csíkot húz, egyszerű de mégis nagyszerű. Főleg, mert általában egyedibb cuccokat hordok, amik túl nehezek az átlag orrnak és nem igazán dícsérik meg ezeket rajtam. Jó néha olyan cuccokat is hordani, ami után megfordulnak az emberek. :) Egy Slumberhouse nem igazán ilyen, bár van aki azután is visszanéz, de az ritka.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák