Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz wertigo1984 #1528 üzenetére

    Oké, akkor pár, amiket használok/használtam, és szeretek, vissza-visszatérek hozzájuk időnként:

    Chanel Allure Edition Blache - szerintem nagggyon tartós, imádom, jelenleg ez az elsőszámú parfümöm

    Chanel Allure - tartós, de nem annyira, mint az EB, viszont továbbra is remek illat, öltöny mellé nagyon passzol

    Versace Eau Fraiche Man - bahh, ezt is imádom, szintén sokáig tart (mióta elkezdtem használni, azóta egyik öcsém, apósom, sógorom is rászokott)

    Bvglai Aqva Pour Homme - szintén nagyon tartós, szintén nagyon jó illat

    Gucci by Gucci - nem olyan tartós, mint az előbbiek, de kellemes illat

    Paco Rabanne 1Million - ezt kb. mindenki ismeri, szereti/nem szereti, de ezt is sokáig lehet érezni

    Diesel Plus Plus - szintén klasszikus illat, néha ezt is előveszem, tartós is

    Mexx Man (a klasszikus "kocka mexx") - régen többször is használtam, nagyon szerettem, és emlékeim szerint tartós is volt (de a Waterlove-ot és a Purelife-ot is szerettem)

    Hugo Boss Boss in Motion "Blue" - szintén kellemes, tartós illat

    Armani Acqua di Gio - szerintem ezt is mindenki ismeri, nagyon jó, nagyon tartós illat

    Avon Fullspeed - na erről nemrég beszélgettem egy hölgy ismerősömmel, ő emlékeztetett, hogy milyen jó volt a fullspeed, mennyire tetszett neki rajtam. Én annyira nem emlékszek már rá, de tudom, hogy akkoriban szerettem - na de ennek örömére a napokban megrendelte(tte)m (2600Ft nem pénz a többi parfüm árához képest, maximum megy "játszósnak", ha nem olyan lenne, mint amire emlékszek)

    Trussardi Inside - hasonló kategória, mint az Allure

    Volt még jó pár, de azok annyira nem fogtak meg, vagy túl átlagosak voltak, vagy nem tetszett annyira az illatuk, vagy kicsit csalódtam bennük, stbstb...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák