Új hozzászólás Aktív témák

  • mufi

    senior tag

    válasz Ron Swanson #14893 üzenetére

    Mondjuk ezzel az Amouage illattal igencsak vigyazni kell. Befujod magad, ket fujas. Kimesz a hidegre kint vagy 1-2-3 orat, semmi, alig erzodik, amolyan kellemes. Aztan bent...jon aminek jonnie kell egy ilyen aru es kategoriaju parfumtol. Ennel csak a Teroni Orto Parisi jobb. Karacsonyi buliba 3-4 fujas ment ugy hogy mielott bementem volna vagy masfel orat beszelgettem kint a kollegakkal a hoesesben. Amikor bementem jottek a kommentek...csajok, pasik...a legfaszabb az volt mikor odajott az egyik akinek mindig eladok aventusbol. Jon felem aztan mondja hogy mina fszt csinaljak h nekem jobb illatom legyen mint neked(Pl tudni kell mi megy telre es mi nyarra, wtf mondom)...de ma is ramirt egy csaj az irodabol hogy mi volt az az illat rajtam...
    Az oud woodhoz csak gratulalni tudok, 3-4 fujas eleg belole, ketto nyakra ketto a ruhara, orak utan lesz jo mikor mar nem lesz olyan eros. Imadom, imadom, az egyik legjobb oud illat (oud intense es oud immortel mellett) ha nem akarok tul nagy feltunest kelteni. Tegyel mar fel egy kepet rola pls :-)

    Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Új hozzászólás Aktív témák