Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Zebu #4335 üzenetére

    Mától akciós a MAVIC Alpin cipő ha valaki éppen akar venni! 55 Euroért szinte ingyen van....
    És ehhez csak Bonnig kell elutazni :)

    GhostLead: akkor ez nem jött össze, mint tipp a gyors megoldásra, de valószínűleg az adapterrel nem lesz valami rendben.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • lukaszokni

    aktív tag

    válasz Zebu #4335 üzenetére

    Nem hagytam. :DDD
    Kövezzetek meg, de lejöttem. :)
    Amit pár napja linkelt nekem valaki útvonalat, az nem volt teljesen jó, mert Berhida után földúton vitt volna el Papkesziig, ami pedig outival nem volt kellemes, visszafordultam. Még volt 10% az aksimban, úgyhogy csináltam egy új tervet mapsban Fűzfőig, autósat, nehogy földútra vigyen. Erre felvitt valami félautópályára :D, ahova nem lehetett felhajtani bringával, de nem érdekelt. Elmúlt már 22:00, untam nagyon, hideg is volt a levegő, gyorsan megnyomtam a végét. :)
    Ja meg az elején elnéztem kicsit, elmentem Etyek helyet Sóskút felé. Az Etyeki dombok pedig elég húzósak voltak. :D Még szerencse, h az út elején voltak.
    A térdemmel nincsen baj, combomban van kicsi izomláz, prosztata fáj picit, szar a nyergem, ill. egész úton veszettül folyt az orrom. Viszont aki ilyen távot tervez, esze ágába ne legyen hátitáskát vinni. Belilult pár csigolyám felett a bőr, kikezdte a tatyi.

    Olyan segítséget kérnék, h mit egyek, mit ehetek, így másnap reggel? Bepróbáltam egy kolbászos szendvicset reggelire, de feldagadt a szájpadlásom tőle :F ... Aztán a kertben szedtem meggyet, azt bírtam.
    Viszont a későbbiekben ennék valami olyat, ami jót tesz az izmaimnak. Mit ajánlotok?

    mAtx4ever!

Új hozzászólás Aktív témák