Új hozzászólás Aktív témák

  • enemot

    csendes tag

    Sziasztok.
    Épp játszottam a gépen egy játékkal amikor a gépen kék halál majd resetelt állandóan, de nem, bírt elindulni. Talán valami system dump-ot írt ki, de hamar elkapta és jött a reset, így nem tudtam elolvasni.
    Asrock B75 Pro3 alaplap 24 hó gar.
    Chieftec CTG-500-80PB OEM táp 36 hó gar.
    Intel Core i5-3470 processzor 36 hó gar.
    Patriot 8GB DDR3 1600MHz PSD38G16002 memória 60 hó gar.
    Samsung SH-224DB/BEBE fekete OEM DVD író 24 hó gar.
    Sharkoon Vaya Value 4044951011704 számítógép ház 24 hó gar.
    Toshiba 500GB 32MB SATA3 DT01ACA050 merevlemez 24 hó gar.
    Itt az összeállítás a gépen még nincs 1 éve hogy vettem, de lehet csak a windows szarakodik win7 van rajta illetve van egy wdc sata vinyó is csatlakoztatva egy átalakítóval a géphez.
    Mivel ez az egy gép van gondoltam jobb ha írok, mert ha nem szoftveres galiba van akkor hamar megszívom, van valakinek ötlete mi a hiba, eddig most még jó. Annyit csináltam az indítás előtt, hogy lehúztam a sata vinyót. Az alaplapon van egy hűtőbora ami elég takarosan meleg volt, vártam egy kicsit míg meghűl minden meg levettem az oldalát a gépnek. Szerintetek várjak ha jön következő hiba akkor win reinstall vagy lehet valamilyen hardveres hiba? Mondjuk nem tudom miért nem tudott újraindulni se (Eddig szerencsésen mindig elkerült a kékhalál.)
    Azt nem tudjátok pl. ha hardveres a hiba és mondjuk az alaplap tesz tönkre valamit akkor a garancia él pl a procira, memóriára?

Új hozzászólás Aktív témák