Új hozzászólás Aktív témák

  • Xabi78

    aktív tag

    válasz BlacKSouL #13682 üzenetére

    Azért, mert az amik aláraknak egy félliteres poharat, és teletöltik (ez nyilvánvaló hülyeség).
    Sok tejporral meg cukorral nyilván a sz*rt is meg lehet inni ;)

    Azt meg, hogy az automata árán milyen nagyon jó dolgokat lehet venni, ezért lassan illene elfelejteni. Használtan kapsz Saeco odeát (de akár Jurákat is, ha ahhoz van kedved) fél év garival 45-55 körül. És ezek már jó kávét csinálnak. Irodába szerintem hülyeség a daráló és karos kávéfőző, hacsak a titkárnőt ki nem képzed baristának is (van itt olyan szerencsés? :)) )
    Nálunk otthon szintén automata van, leginkább azért, mert a feleségemnek annyi igénye volt, hogy reggel pár gombnyomással tudjon értékelhető kávét inni, ez meg így megoldható.

    Szóval: 50e-ért nem fogsz kapni szerintem kitűnő kávéfőzőt kitűnő darálóval. Egy jó karos kávéfőző áráért pedig kapsz egy tűrhető automatát, ami jól beállítva ha nem is tökéletes, de egész jó presszót ad (teszem hozzá, az én ízlésem nem tud különbséget tenni a jó és a nagyon jó kávé között, mint ahogy egy 10e forintos és 2e forintos bornál se mondom meg, melyik a drágább. Szomorú, de ez van... )

    Cave canem!

Új hozzászólás Aktív témák