Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Cathfaern #2902 üzenetére

    "Mi Kohanát használtunk, viszont elég rendesen bele lett módosítva saját igények szerint [...] Ahhoz hogy működjön minden, a .htaccess file-okon is módosítani kellett"
    Már eleve nem kicsit furcsa, hogy bele lett tákolva egy framework core-fájljaiba, és akkor ebből következett az a teljesen általánosító mondatod, hogy "gyakorlatilag egy összetettebb keretrendszernél így is elég szívás tud lenni a .htaccesst rendesen belőni"? Bocs, de ezt az érvet így a körülmények ismeretében különösen nem tudom komolyan venni.

    (Mellesleg még a korábbi hsz. írása előtt belenéztem azért pl. a Symfony .htaccess-ébe is, és nem láttam túl komplikált dolgokat, amit ne lehetne átültetni egy web.configba, nem beszélve arról, hogy lehet találni megfeleltetést neten.)
    Most tulajdonképpen semmi újító szempontot nem mondtál, hanem azokat az érveket soroltad fel, amik már előre ki lettek vesézve, de azért kicsit offenzív stílusban álltál elő a "Szép és jó", meg "Persze ez otthoni hobbi weblapnál nem akkora probléma"-jellegű érvekkel, aztán kiderült, hogy tulajdonképpen semmi konkrétummal nem tudod alátámasztani, amit írtál, mivel még csak nem is használtad az IIS-t. :)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák