Új hozzászólás Aktív témák

  • gabika318

    aktív tag

    Nem akarom a "DarkSide" népszerűsítője lenni, de a GPS-el kapcsolatos tapasztalataimat leírnám:

    Szóval, amikor megvettem az ("utolsó-szériás") G3-at, ráraktam találomra egy "ÉnMegyek KilencPontxyz" verziót. Meg sem próbáltam simán egyszerűen bekapcsolni a GPS és navigálni, hanem végignyomtam azt a sokpontos leírást.
    Nos az eredmény az lett, hogy néha fixált elég gyorsan (3-6 perc), néha egyáltalán nem talált hódat...

    Most ismét felraktam Apeelme féle 404 romot, de az ÉnMegyek verziót lecseréltem egy másik verzióra.

    Nem csináltam semmi mást csak végigpipáltam az összes boxot a helymeghatározó eszközöknél, letöltöttem az EPO-t és kész. (Mobilnet aktív.)

    Elindítottam az ÉnMegyek-et és csodák csodája, már a szobában talált egy hódat, majd amikor odaemeltem az ablakhoz, gyakorlatilag az ÉnMegyek azonnal fixálta a pozíciómat.

    Tehát lehet, hogy a GPS probléma kettős, lehet szoftveres, lásd feljebb vagy hardveres a gyenge antenna miatt. vagy mindkettő... :)

    Ha valaki ezzel kapcsolatban további információt szeretne, keressen PM-be.....

    [ Szerkesztve ]

    [Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

Új hozzászólás Aktív témák