Új hozzászólás Aktív témák

  • őstag

    válasz manchester85 #30202 üzenetére

    Én nem tudom, ki hogy van vele, de ez még mindig egy telefon szerintem.

    Már az iPhone sem az, de ezt a cikket érdemes elolvasni. "Az okostelefon valóban az új PC, abban az értelemben mindenképp, hogy egy univerzális mindenre alkalmas számítógépként működik.„ megdöbbentő, hogy mostanában egyre több ilyen hangvételű cikk születik a szaksajtóban, és nem droidos portálokon. Lehet azt mondani, hogy minek az erős hardver, de a full HD kijelzőkhöz, ráadásul 4,5'-5' alá kell amikor pl. 3D-s játékokról beszélünk, akkor van jogalapja. Ráadásul a droid erőforrás igényes a virtuális Java miatt. Nem mindenki azért vesz smartphont, hogy csak az alap funkcióit használja ki. A most kiadott SGS4-ben hajszál híján 2x nagyobb számítási kapacitás van, mint az Apple zászlóshajójában.

    Az Apple évente egyszer frissíti a palettát, viszont a fejlődés olyan gyors, hogy féléves intervallumot kívánna.

    Egy nagyon szép mondat a cikkből: "... ma egy okostelefonban több számítási kapacitás van, mint néhány éve egy asztali gépben, 10 éve egy szerverben, vagy néhány évtizede egy egész űrhajóban.„ :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák