Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plejik

    addikt

    válasz xigris #273624 üzenetére

    Tanulás alatt mit értesz? :DDD

    [Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

  • Sys85

    veterán

    válasz xigris #273624 üzenetére

    Tanulni az összes megfelelő,az a kérdés mennyi ideig akarod megtartani?
    Ha hosszabbtávban gondolkodsz,akkor i11-től felfelé érdemes nézelődni,a 11-gyel is ellehetsz még kb 3évet biztosan.Egy gyárigaris hazai használt i13 lenne szerintem a legjobb választás,de azért egy használt Xs árának 2-3szorosát kellene kifizetni,cserébe cirka 5évet biztos kiszolgálna.Esetleg egy 12/12 Pro.
    Ha csak tanulni/ismerkedni kell és mondjuk cirka 1-1,5éven belül cserélnéd egy újabbra,akkor szerintem jó lehet egy Xs/Xr,de még egy 2020-as SE is ha elég a kisebb kijelző.Persze utóbbinál azért az akku lehet karcsú lenne.

    Appstore appjait egy másik szifonon megnézheted,pl lányodén,de biztos akad még az ismerősi körben legalább 1 szifon. :)

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

  • blackmoto

    senior tag

    válasz xigris #273624 üzenetére

    Ha nem valami konkrét nagyon nyomós oka van, hanem puszta kíváncsiság akkor hagyd a fenébe. Androidon milyen szöveg beviteli módot használsz a magyar nyelvhez? Nekem május 3 óta van a 13 mini, de csak és kizárólag a mérete miatt választottam. Sajnos a gyári billentyűzetből hiányzó swipe beviteli mód eléggé sokszor felhúz. A Swiftkey megszűnik, talán kettő napos hír. Marad a gboard de nem megegyező az Android verzióval! Választási lehetőség nincs is több.

    A kamera videóban nagyon csúcs, de fotó minőség terén nem hozza amit vártam.
    Van benne sok dolog ami nagyon jó, de nagyon sok dolog bosszantó. File kezelés kb nincs. Felejtsd el hogy csak úgy rádugod egy gépre és felmásoldz valamit amit aztán rögtön el is érsz és használhatod is.
    A diktafon csak mono hangot vesz fel. Nevetséges ezért az áráért. A videó hangja bokát lefosós, de hogy nem lehet felvenni csak hangot rendesen az röhej. Volna még miket írni, de most hirtelen ez jutott eszembe. Telefonkönyv is csak a gyári van teljesen más logikával.
    Ugyanígy sms. Nincs beállítás csak GSM-abc használatára. Vannak használhatatlan weblapok. Pl. mkvkok.hu-ról nem lehet pdf-et letölteni. Biztos a weblap fejlesztő "hibája", de na. Minden más rendszeren és bármilyen böngészőn működik.
    Alapvetően a billentyűzet a legnagyobb bajom. Még jó is lehetne ha normális lenne az automatikus javítás és nem ilyen erőszakos.

Új hozzászólás Aktív témák