Új hozzászólás Aktív témák

  • sgeza

    veterán

    válasz oszy #292740 üzenetére

    eSIM? Ha igen, törölje ki, és adja hozzá újra! Nekem az alábbi, talán hasonló esetem volt (Yettelről Vodafone-ra):
    - Vodafone-nál új előfizetés létrehozása egy új, vodafone-os számmal, amíg a hordozás megtörténik (kb. 2 nap)
    - Addig is ez az ideiglenes vodafone-os szám beállításra, használatra került a készülékben
    - A MyVodafone alkalmazásban néhány nap elteltével látom, hogy megkaptam a korábbi számom
    - Namost ahelyett, hogy ezzel a korábbi számommal menne a telefonálás, egy az ideiglenestől eltérő, másik vodafone-os számról megy ki a hívás, és ugyanazon tudom fogadni is; a vicces, hogy az alkalmazásban ellenőrizve, nem fogyott az egyenlegem (ez egy másodlagos, feltöltőkártyás előfizetés)
    - Épp külföldre mentem, roaming sem volt, pedig elvileg kellett volna lennie
    - Az iMessage, illetve egyáltalán a SIM-hez tartozó telefonszám beállításnál automatikusan felismerte az aktuális, ideiglenes utáni, értelmezhetetlen okból kapott telefonszámot, amit nem is tudtam módosítani
    - Végül valamiért jött egy gondolat, hogy törlöm, és újra hozzáadom az eSIM-et, amivel meg is javult minden, a telefonszám beállítás is beállt a megfelelő, hordozott korábbi számomra, illetve roaming is lett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák