Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    válasz Lefty #29063 üzenetére

    Ha nem akarod magad szivatni akkor inkább egy androidos vagy windowsos táblagéppel váltod ki a laptopot, ha a torrentezés a cél. Én anno iPad4 -en torrenteztem, sorozatokat töltöttem, még feliratot is töltöttem, és meg is néztem őket, mindenféle külső eszköz nélkül, de nagyon macerás, kell jailbreak, kell egy jó fizetős videó lejátszó (én talán nPlayer -t használtam), cydiaból kell az iFile teljes fizetős verziója, kell egy normális böngésző amivel feliratot tudsz lementeni. És akkor még ott van hogy iFile -ban a betű-számsor mappa nevek között találd meg egyrészt az iTransmission letöltési mappáját, találd meg a böngésző letöltési mappáját a felirat miatt, találd meg a videó lejátszó library mappáját ahová át kell helyezned a fájlokat. Ha a letöltött tartalom zipelve vagy rarozva van az újabb sz*pás... stb.stb.stb. És ez csak film/sorozat. Ha mást akarsz jönnek az újabb nehézségek. Más tabletes oprendszeren ez sokkal sokkal könnyebb. Androidon egy torrent kliens, total commander, böngésző, vlc, és készen is vagy. Mindegyik alkalmazás látja a teljes fájlrendszert, nem kell mókolni semmit. Ráadásul tudsz sd kártyával bővíteni tárhelyet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák