Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Scythe_

    aktív tag

    válasz #41635072 #3654 üzenetére

    Rosszul értelmezted (bár nem tudom miért, mikor szó szerint le van írva...), hogy nem a 1443-at hívtam, és azért kell megkérdeznem, hogy a) a hozzád hasonló nagyokosoknak biztosan ne mondjak téves infót (mint ahogy korábban a VB-vel tettem), hogy autentikus forrásból származzon, b) azért, amit már korábban elmondtam: nem internet csomagokkal foglalkozok. (Ez bár számodra felfoghatatlan, de attól, hogy egy cégnél dolgozunk, nem tudunk egymás dolgairól, kb úgy, ahogy egy banki rendszergazdának - feltételezem - fogalma nincs a betéti kamatokról)
    Amennyire észrevettem, semelyik hsz-emet nem tudtad probléma mentesen abszolválni, miután még olyat nem kérdeztél/állítottál, amit már többször el ne mondtam volna.
    Amire nem reagáltál:
    - Akkor (szerinted) most mi van a VB-vel? nyilván felhívtad, és okosodtál, tehát várom a választ.
    - Annex témában te kinek hiszel, aki ezt csinálja, vagy amit a neten olvastál?
    Van még pár, de hadd ne nézzem végig mindet, mert sajnos nem vagyok időmilliomos.

    Amúgy nekem teljesen mindegy, mit gondolsz, a baj csak az, hogy másokat is félretájékoztatsz, és teszed ezt egy arrogáns, kötekedő, alpári stílusban.

    Egy kérdésem lenne, elmúltál már 18?

Új hozzászólás Aktív témák