Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ladislaoca

    tag

    válasz Anonymus23 #31014 üzenetére

    Nekem az ügyintéző azt mondta, hogy engedélyeztetés alatt van a CI+ kártya. Csak nem tudja még mikor és felírta az igényemet.
    Akkor a szerelők sem tudnak mindent.

  • dbius

    veterán

    válasz Anonymus23 #31014 üzenetére

    Köszi a beszámolót. Egyáltalán nem örülök én sem a boxnak... és igazából tisztességesnek sem nevezhető ezzel kapcsolatosan az eljárás, mert szerződéskötésnél nem jelzik, hogy kizárólagosan STB-vel foghatóak a csatornák és hogy nem tudnak adni csak kártyát, szerzdőst kötnek az ügyféllel, majd telefonon közlik (ill. innen hamarabb tudtam meg), hogy nem tudnak kártyát adni, ezért boxot hoznak :W

    meglátom mit kezdek vele, lehet be se rakom, úgyse nézünk tv-t, inkább csak háttérzajnak megy sokszor vmelyik ismeretterjesztő csatorna. Arra meg elég lehet az analóg csatornalista is, ha úgy fogható vmelyik. (illetve ha menni fog a digionline, akkor lehet inkább azt próbálom meg a tévéken elérhetővé tenni. Androidos tv-n szerintem mennie kell, mert van app, LG tv-n meg meglátom)

    A jelenlegi NET viszont az elmúlt kb. két hétben tényleg valami iszonyat szar lett nálunk is. Folyamatos online kapcsolatot igénylő játékkal gyakorlatilag nem lehet játszani, mert folyton kidob. Most pl. egy fél órát kínlódtam BDO-ban, de egyik helyről egy másikra nem tudtam eljutni a játékban. Böngészni lehet úgy ahogy, de gyakorilatilag semmi mást.

    Ez egyébként akár még szándékos is lehet. Tudom, ez most rosszindulat vagy összeesküvés elmélet, de mi van, ha így akarják minél hamarabb az inviteleseket átterelni/ösztönözni digi szerződéskötésre...

    Na mind1, én mindenképp váltani akartam ahogy csak lehet optikai netre. Szerdán meglátjuk mit tudunk a szerelőkkel alkotni, mert nem szeretnék falat fúrni. Azt szeretném, ha a jelenlegi koaxot kihúznák a védőcsőből (ami kintről a házba lévő osztóig jön) és ott húznák be az optikai kábelt.

    Másfél nap és kiderül.

Új hozzászólás Aktív témák