Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csacsi67

    addikt

    válasz zzola #27948 üzenetére

    Hasonlo helyzetbe voltam én is májusban apámékhoz szerettem volna beköttetni .Mire az ügyfélszolgálat közli hogy ki kell küldeni valami felmérö brigádot ami majd meg mondja ,hogy köthetö-e,Mondom már volt náluk csak X éve le lett mondva . Mondta a hölgy majd 3 napon belül vissza hiv azota hiv.Rá nem sokkal kap apám egy levelet hogy technikai okok miatt nem köthetö be a megrendelt csomag. Felhivtam a drága látos üfsz ( akkor még elérhetö volt ) elmondtam a véleményem az eglszröl.Mondtam semmi gond a PR tárt karokkal vár.Rá 2 napra megjelent az inviteles szeö aki már digis volt és be lett kötve.Épp szombaton volt kint mert a vihar mindet tönkre vágott a telefont a modemet a 2 db setopboxot .Elmondása szerint oriási káosz van.Ez pont az után a nap után volt amikor a digit kizárták.Mindent pénzt azt mondja a mobilba nyomtak.Egyet nem értek az Invitelnek nincs egy normálisan müködö honlapja szerintem szégyen. Valamint ezt az egész mobil historiát hogy csak az kaphat kártyát aki digis vagy inviteles és a lefedetségi térképen szerpel helység neve.Igaz teszt üzem nem kell fizetni érte.Logikátlan az egész a mobiltelefon egy mozgásban lévö eszköz én helyükbe adnék mindenkinek x összegért kártyát aki ilyen feltételekkel is be vállalja nekik is több lenne a bevételük . Én ebböl az egészböl nem jót látok ki sülni.

Új hozzászólás Aktív témák