Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sytex

    tag

    válasz bopeti98 #10239 üzenetére

    Szerződés még nincs, azt mondták a telepítés után küldik postán. Kérdeztem, hogy akkor mi alapján jönnek bekötni? Azt mondták, hogy rögzítik a beszélgetést, és ráutaló magatartás miatt ez bizonyító erejű ha visszalépnék, vagy trükköznék.

    A beszélgetés alatt többször visszakérdeztem a 20 Megás feltöltésre, és az értékesítő mondta, hogy annyi lesz, most majd meglátjuk mit ér a felvétel.

    Én elhiszem, hogy fizikailag képtelenek ennyit adni, de én 50/20-ra fogadtam el az árat amit a telefonban mondtak. (Nem is a feltöltés miatt hanem a mostani 50/8-ra 1,5/0,75 a garantált, 50/20-ra pedig 25/10 a garantált, ha nekem holnap lelassul 5 megára bármi gond miatt, akkor ne tudják széttárni a kezüket, hogy bocs.)

    Amúgy a beszélgetés végén rákérdeztem, hogy biztos rögzítik-e, majd miután mondta hogy igen, visszaolvastam neki mit rendeltem mennyiért, (50/20-at említve) és mondtam, hogy ha bármi ezek közül nem valósítható meg (TV/HD csatornák/net/stb.) akkor nem kérem az egészet. Erre ő helyeselt, hogy rendben.

    Nem akarom visszamondani, a digitális TV miatt se, és az miatt se hogy ez a net is 8szor gyorsabb mint ami eddig volt, de nem erre bólintottam rá ennyi pénzért! Elvek, és a fent említett garantált sebesség.

    - Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

Új hozzászólás Aktív témák