Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winti

    csendes tag

    Anno a Fibernetnél megrendeltem a 6 megás netem (700kilóval zúzott torrentet le, 120kb/s-el fel) 2-3 naponta voltak vele hibák, melyeket persze elég idegesen reagáltam le, de a jelenlegi helyzethez képest összetenném a két kezem ha csak annyi lenne a baj..

    Mióta átvette a Fibernetet az Invitel egy nagy rakás gané. Eleinte csak annyi problémája volt, hogy éjfél és hajnal 2 között 10 percenként elment, majd 5 perc múlva visszajött a net. Fengom sincs mit csinálhattak vele ebben a 2 órában.. (Egyébként ez a probléma még mostanság is fennáll.) Ezután jöttek a gondok a letöltési, feltöltési sebességgel, a letöltés 100kb/s-el a feltöltés 40-50-el lett lassabb. 2-3 hete viszont már a böngészés is LEHETETLEN! http://www.speedtest.net/result/2060251886.png
    A 6 megás netem minden időben (reggel,délbe,este,hajnalba) is hasonlókat produkál. Ezt a képet a routerem frissítése után azonnal lőttem, semmi letöltés/feltöltés nem megy.
    A google laza 3-4 másodperc alatt tölt be. Erősen gondolkozom a váltáson.
    (Routerrel eddig semmi gond nem volt, szóval kétlem, hogy annak hibájáról lenne szó.)
    Csak nálam ilyen rossz a helyzet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák