Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    HI!

    a vdsl modeet beaplikalo ember ugyes volt mint kesobb kiderult, ugyansi neki neki nem volt jo a ups feneke, nem volt jo az egyebb berendezeseknek fenntarott tulfeszvedo, neki ozetlenu kellet bedugni a vackot a falba, es amint kiderult a kis draga a bejovo kablet sem a tulfeszvedon keresztul dugta be. meg is lett az eredmneye modem megdoglott, jottek cserelni sikerult is egy doglottet kihozni, majd nemi korbejaras utan jott egy 3. darab ai ugy tunik muxik, de osszeszereles utan kecsegbeesve hivnak, hogy nem tudnak a ruteremre beleni es enik az kene? mondo minek is? vackuk az az ovoke hasznaljak csak modemnek a tobbit en ajd megoldom a sajat ruteremmel,
    indezek utan kiderul, hogy a egyik setupbox azzagja szar, csak azt nem tom hogy a francba mikr eddig muxot es sokan nem jartak arra???
    mi a tausag, ma jo szokas seritn ujra at kell eznem mindnet, hogy mkent kotottek be, fel se teteleztem, hogy van egy mukodo modell amit lat es csak ugy siman osserakja ehhh;- (((
    jo persze en vagyok a hibas ert nem nesztem at az egeszet a szerels utan, en kis naiv:- (

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák