Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ANT81

    csendes tag

    Udv.
    Cirka 1 honapja szivok eme csodas szolgaltato megcsodasabb internetevel, gondoltam most mar azert korbeerdeklodom...
    Az lenne a gond, hogy folyton megszakad, helyesebben nem folyton, jellemzoen inkabb akkor, mikor nincs ejjel, tehat akkor, amikor az ember eppen hasznalna, es nem a torrentet nyomna. Tegnap vagy 4x szakadt meg, azt is jellemzoen ugy, hogy meg 10 megat sem tudtam letolteni...cirka 10 perc alatt. Youtube meg hasonlok nagyjabol eselytelen, mert ugy vettem eszre akkor hal le a leginkabb mikor full savszelt hasznalnek. Este 11 utan reggelig meg ugy tunik egesz jol megy, mert ilyen tavlatban mar ment parszor a gepen a torrent. Gondolhatnek arra is, hogy a gepem es az adsl nem tul jo baratok (hackintosh), mert szakadas utan nem kepes visszamenni a gep a halora, helyette az egyik procimagot gyakorlatilag padlora kuldi, na de ejjel akkor miert megy rendesen? Akkor nem szakad meg 1x sem, igy visszamennie sem kell? Jah, ez persze annyit is jelent, hogy a gepem ujrainditasaig a netnek is annyi, ami hat finoman szolva is qrva bosszanto...mar csak azert is, mert upc-nel evekig ment gond nelkul ugyanez a gep. A netem 5/0.5 Mb, a modem dlink 360R, abbol is a T1-es, reset megvolt, hatas = 0
    Sebesseg es ping szamomra ugy tunik oke, tehat alapvetoen a szakadas a gond.
    Inviteleknek meg nem jeleztem a gondot, gondoltam elobb itt erdeklodom...
    Valami otlet?
    Kossz elore is.

Új hozzászólás Aktív témák