Új hozzászólás Aktív témák

  • Martin Eden

    tag

    válasz TheCloWn25 #23578 üzenetére

    A verziót majd csak otthon tudom lenézni az eszközről, külső tulajdonságait tekintve a szögletes verzió. A dinamikus dns (működő és ingyenes) hiányzik leginkább, esetleg vpn meg wakeonlan, amiket a saját routerem tudna, amit az előző szolgáltatónál használtam. Próbáltam törölni az "Internet" portot a zte-n, ami be is tárcsázna és helyette bridge módra állítani és adott portra kötve a saját routeremet azzal tárcsázni, de egyszer sem sikerült felépíteni a kapcsolatot.
    Azt kell mondjam hogy felbontást tekintve "sajnos" full hd (1920*1080) a sport 1 például nálam, amihez tartozik egy 4-5 mbit/s-es bitráta, aminek a végeredménye valami nagyon zavaró blokkosodás, főleg képváltásokkor. Ha csak 1280*720 lenne ugyanilyen bitrátával, valószínű élvezhetőbb lenne. De volt szerencsém találkozni szintén inviteles IPTV-s Sport 1 streammel, felbontást tekintve szintén full hd az is, de 7-8 mbites bitráta tartozik hozzá, ami ha nem is tökéletes, de nagyságrendekkel szebb, mint amit most kapok a boxomból. Örülnék, ha a 35 megás sávszélből maradna mondjuk 27 és mellette menne a 8 megás stream. (Az SD sport1-2 meg talán a két legrosszabb minőségű csatorna az egész kínálatban, gyakorlatilag számomra nézhetetlen, ráadásul még a képarány is hibádzik ennél a két csatornánál.)
    Upc-nél anno, persze dvb-c-n az sd sport 1-2 jött fix 8 mbit/s-el, a hd adások pedig 12 mbit/s-el voltak kódolva...

Új hozzászólás Aktív témák