Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz headhunter #19264 üzenetére

    A UPC reális, de a DIGI Berettyóújfaluban szerintem nem lesz túl hamar. UPC-nél ha bevállalsz egy két éves szerződést, akkor sem hiszem, hogy közben megjelenne a DiGI.

    Debrecenben néztem pár címet, az egyik a homokkerti felüljárótól nem messze van, az Invitel oldala szerint csak Telekom, és csak ADSL Internet S és Internet M. Ugyanez a helyzet a Piac utcával (4025 irsz.)
    Postakert utcában már 20-as, de az is ADSL, T-s infrastruktúrával.. Kishegyesi út szintén... Szóval úgy Debrecen szerte az Invitel nem igazán rúg labdába :(

    Nálam csak olyan szolgáltatók jönnek szóba, amelyeknél van CA modul használatára is lehetőség az Invitel pont ilyen, ahogy a másik két nagy is. STB-okat nem szeretek használni, plusz helyigényük van, a tévé távirányítóját csak ki/bekapcsolásra lehet használni - az univerzális távirányítókat még nem próbáltam -, feleslegesen fogyasztja az áramot, és egyébként is így a tévének teljes funkcionalitás jut, mint régen. Azon keresek csatornákat, nézem az EPG-t vagy a teletextet etc...

    Downstream Channels
    Power Level: Signal to Noise Ratio:
    Channel 1: 9.3 dBmV 41.9 dB
    Channel 2: 10.0 dBmV 41.9 dB
    Channel 3: 10.3 dBmV 41.9 dB
    Channel 4: 10.5 dBmV 41.4 dB
    Channel 5: 10.9 dBmV 41.3 dB
    Channel 6: 11.0 dBmV 41.4 dB
    Channel 7: 11.3 dBmV 41.4 dB
    Channel 8: 11.3 dBmV 41.4 dB

    Upstream Channels
    Power Level:
    Channel 1: 43.0 dBmV
    Channel 2: 43.5 dBmV
    Channel 3: 44.0 dBmV
    Channel 4: 43.7 dBmV

    Egy hónap alatt mióta az új Nexus van meg, FHD Stream segítségével, majdnem 1/4 TB :)

    Mondjuk éjjel nem ment, és a TV GO, meg minőségibb SD inkább, de nem is az volt a legtöbbet pörgető :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák