Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz jozsi252 #18438 üzenetére

    A semmit sem az kicsit túlzás, de egyébként igen, marketing az mindenhol van.

    Én amikor otthagytam az Invitel-t, körülbelül egy évre hívtak telefonon, hogy mivel hűséges előfizetőjük vagyok, így felajánlanak... Itt közbevágtam, mondtam ne erőlködjön, mert hűség köt a másik szolgáltatóhoz, már egy éve nem vagyok Invitel előfizető. Szóval nagyon képben vannak azok is akik telefonon hívogatnak ilyenekkel.

    Kb egy évvel ezelőtt meg azzal akart megfűzni egy Invitel ügynök a kapuban, hogy egész biztos benne, hogy úgy sem használom ki a 60/6Mbps kábelnetet, így tudna helyette olcsóbban ajánlani 8/0.5-ös ADSL-t. Megjegyzem talán pár száz Ft-al lett volna olcsóbb, szóval sokáig gondolkodtam rajta.

    Amúgy meg örülj neki, hogy van alternatíva, vannak akik nincsenek ilyen szerencsés helyzetben. Azért 3-8Mbps felöltéssel már egész jól el lehet lenni, ahogyan a 30-60Mbps letöltés sem nevezhető rossznak. Van ahol kábelneten sem adnak ennyit. Illetve konkurenciás területeken még jobb árakat is tudnak adni.

Új hozzászólás Aktív témák