Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz westcoastog #14379 üzenetére

    Na még villámgyorsak :) WiFi-s eszköznél én csak ezt látom: WIFI funkciós eszköz, de ez havidíjas. Az elmúlt két évben kénytelen voltam szolgáltatói HGW-t használni, amely azért hozott olyan plusz funkciókat amelyekről nem szívesen mondtam le [5 GHz-es WiFi (amit mondjuk nem tudtam használni, mert felváltva nem tudta a 2,4 GHz-essel duálban tolni), Gbps-os LAN (erre viszont szükségem volt, mert használtam]. Na meg ebben a lakásban három WiFi-s eszköz tudja az egész házat lefedni. Szóval vásároltam a HGW helyére egy TP-Link Archer C5-öt ami Dual-Band, a Nexus 7-hez kaptam anno ajándékba a T-Home-tól egy D-Link DIR 600-at, azt továbbra is használom, és van még egy ASUS RT-N10+ is WiFi szórásra.

    Más. Az Invitelnél nincs vezetékes telefonkészülék kínálat NEM bérletre, hanem ügyfeleknek? Mert DECT telefon nem kell, a két lakásban van összesen három, elég ennyi a sugárzásból (egyik sem az én szobámban van), T-nél van vezetékes készülék és az egyikkel tudok is vásárolni, csak éppen eléggé szegényes a kínálat. Mert hívófél azonosításra képes cucc kell, tehát legyen kijelzője, ehhez viszont ragaszkodom :)

    Megjelent a 150-es csomag:

    Persze az én címemen nem elérhető, mondjuk a 60-as is bőven elég :)

Új hozzászólás Aktív témák