Új hozzászólás Aktív témák

  • Cinibn

    csendes tag

    Kedves Fórumtársak itt az Éterben!

    1,5 óra telefonbeszélgetés, 11 ügyintéző és műszaki szaki ide-oda kapcsolgatása után nem tudták a problémámat orvosolni. Tehát egyenlőre marad a 2,7 mega net + IPTV. Állítólag valami OL csomagban vagyok, aminél az STB az internet sávszélességéből veszi el a neki valót, de azt nem tudták megmagyarázni, hogy 2 STB-vel hogyan volt 5 megás netem. Pedig nem olyan bonyolult ez kérem: 1 IPTV kb. 3 mega + 2 IPTV kb. 3 mega +5 mega NET = 11 mega. Na kérem ennyit írt a router annó az infó lapon, most ír 6,3 megát. Tehát korlátozták a sávszélességet.
    A fentiekből adódik, hogy ha 2 db STB be van kapcsolva, akkor nem működik semmi. Igen, ez az invitel logika.
    Csomagváltás nem történt, csak 1 db extrát adtam vissza, ezért mindjárt megfelezték az egész kiba*ott sz*rukat.
    Elnézést kérek a kirohanásért.

    Ma délután, hogy feltegyem a koronát a mai napomra befáradtam a legközelebbi invipontba. Ne csak nekem ne legyen jó napom, aztán mivel ember vagyok jómagam is, nem feszegettem tovább az ügyet, nem szegény ügyintéző hölgy tehet valamelyik balf*sz hülyeségéről.

    Hát ennyi mára, majd jelentkezem a fejleményekkel........ :W :W :W :W :W :W :W

Új hozzászólás Aktív témák