Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz keIdor #1345 üzenetére

    Nem az eredményt vitatom benne, csak ez nem pontos. Ha egy gránát 1 méterrel arrébb robban, és nem 3 fűszálat tép ki, hanem egy kocsit vág gallyra, ott máshogy fog számolni a cpu, mást renderel, a vga mást fog színezni, és így tovább. Én is szívesen mértem volna Bf-ben, hiszen azon kívül soha semmi mást nem játszottam, de elengedtem, mivel sosem lesz pontos.
    Annó, amikor procit választottam, még a 11 előtt, csakis a Bf5 min fps-eit bújtam a yt-on. Rengeteget megnéztem, és 2 cpu tudott 70 fps-t 0.1%-ban. A 10900k, és 5950x. 1440-ben, ultra grafikán. Amd drágább volt, és többet nem tudott, egálban voltak 70 fps-el. Mindenhol az a tankos single vacak volt a "Benchmark". Nagyjából ugyanaz a szitu, úgyhogy talán elégsègesnek mondható, mint Benchmark. Itt még egy fránya singleplay sincs... Persze, Bf egy nagyon jó tesztalany, hiszen használ rendesen cput, vga-t, ritka jó tulajdonságokkal rendelkezik, csak mérhetetlen "laborkörülményekkel".
    Egyébkènt körül ugyanaz jön ki nekem is stock beállításokkal, 1440 ultra graf 70 fps a 0.1%. Amiben bízok, hogy némi cpu és ram tuninggal, lehet jót menni az új Bf-ben. Jelenleg a 0.1% Bf5-ben 120 fps stabilan, a ram oc-nak köszönhetően szinte minden pályán. Ez nem kicsi előrelépés, mivel Bf5-ben így mindenki 100 alatt van. Naja, ezt majd megírom ha kipróbáltam, eddig még meg se vettem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák