Új hozzászólás Aktív témák

  • Angie™

    addikt

    válasz DroiDMester #23769 üzenetére

    Én nagyon örülök neki, hogy más szemmel nézed, közelíted meg a dolgot mint, ahogyan én látom és egészen biztos is vagyok benne, hogy igazad is van és ezért köszönöm ismét a véleményedet!
    Alszok rá egyet, de szerintem azért az árért amennyiért megkapom, vétek lenne kihagyni. Biztosan nem lesz nálam sokáig az a lap sem. Nézegettem alternate.de oldalon az új lapok eurós árait és a legalapabb Rog strix Z790-A II is 444euro-ért van fent, nem hiszem hogy kapható lesz újonnan 170K alatt itthon. Ez 50 ezerrel több, mint amennyiért meg tudom venni a sima Z790-H-t.
    Ha majd azt írjátok, hogy a Z790-A II-ben gond nélkül megy a 7800-8000Mhz akkor előkaparom a különbséget rá, az biztos :)
    Egy Hero 264e Ft-ba kerül, persze értem én hogy az lenne biztosan előrelépés.. :K

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Új hozzászólás Aktív témák