Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laza...

    addikt

    válasz atillaahun #1232 üzenetére

    - Arra hogy legyen nagyobb drive-od is :)

    - Onnan tudják, hogy bekérik a bankszla kivonatodat :)

    Never give up!

  • tatararpad

    őstag

    válasz atillaahun #1232 üzenetére

    Jah, belassul 100Mhz alá, aztán a sajátgép megnyitása is hosszú távú célkitűzés lesz, nemhogy bármilyen más értelmes dolog. A Celeron meg attól függ milyen Celeron, mert van Bay-Trailes és Haswelles cerka is, eltérő architektúrájú magokkal, eltérő TDP-vel, és gondolom valami hűtés is van a cerka mellett, ha más nem legalább a táp forgatja a levegőt. Ha sticket nem is de tabletet kapni Mo-n ugyanezzel a hardverral, körbenézhetsz azokban a topikokban is hogy mire elég is mire nem, de PS és TW2 szerintem nem ez a szint.

    (#1236) Mike88: Gondolom ez azért van mert a "hivatalos" Popcorntime elég rövid életű volt és megszűnt, azóta a klónjai vannak csak, ilyen olyan minőséggel és ismertséggel.

    [ Szerkesztve ]

  • Mike88

    senior tag

    válasz atillaahun #1232 üzenetére

    "De ezt tudjuk amúgy valami tapasztalatból konkrétan, hogy ha ezt a Meego-t nagyon meghajtjuk akkor fejreáll?
    Nem úgy kéne ennek működni, hogy ha túl sokat akarok tőle, akkor egyszerűen belassul, de nem engedi túlmelegedni a processzort?"

    DE, úgy működik a dolog, de azzal te most hogy vagy beljebb, hogy felfűt, leveszi az órajelet, aztán míg le nem hűl gyakorlatilag (magamtól idézek) az újraindítás gombig mire eljutsz megköszönöd Istennek, hogy létrejött a művelet. Szal vedd számításba, hogy az a feladatkör, amire tervezed (Ps-ről nem tudok nyilatkozni), ahhoz kell valami hűtés, s ahogy tatararpad is írta, hűtés kiépítésére nem igazán van sticknél lehetőség, ezért ez egy hibalehetőség. Én nem mondom neked, hogy pl. a meegopad erre biztos, hogy alkalmatlan, mert nincs a tulajdonomban, de fenn áll az esélye, s ha így van, arra hogy építesz hűtést?
    Amúgy egyébként tetszik a stílusod, örülök hogy van olyan itt végre, aki nem hisz az ilyen "szerintemeknek". Én tesztelnék neked mindent, csak 1. a Pipo-n már van hűtés, s másik dobozban van, 2. a Wintelen gyárilag van hűtés, s a 3. ok a legfőbb, nincs túl sok szabadidőm.

    tatararpad! Ismét köszi. Ez így gáz, akkor ezt el is felejtem, marad a Kodi ilyen célra, nekem ne akadozzon, meg álljon meg betölteni, mert attól kihullik a hajam, 1 héten max 1 filmre van időm, ha még azt sem tudom megnézni az elejétől a végéig idegbaj nélkül, akkor az aztán "tök jó kikapcsolódás". :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák