Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz interstate76 #1124 üzenetére

    Én is ezt írtam az áremelés után nem sokkal. Gyak. 90 dollárért már megkapsz egy 1/16-osat, de ha tényleg ugyanazzal a kategóriával akarjuk összehasonlítani, akkor inkább a dual-os Chuwi. Ált. a kínai win tableteken eleve van HDMI, de ugyebár win-nál megoldható USB-n keresztül. Pipo is csak az opcionális magasabb órajel miatt több, amit sok esetben ki sem tudsz használni hűtés nélkül, plusz az, hogy 4 usb csatlakozó van, de hogy ezek, hogy vannak bekötve, azt sem tudom, lehet, hogy 1 van szétosztva, passz, majd egy okosabb megmondja. Én 100%, hogy nem lennék hajlandó egy tabletre rálógatni hubot, abba winyót, egér, bill, tv kártya, stb. Szal én ilyen kanóctengert biztos, hogy nem tűrnék el a TV alatt, (mert ha igen, akkor már rég úgy lenne, a Pipo-t meg sem vettem volna) de nem vagyunk egyformák, s láttam arra példát a win tabletes topicban, hogy van olyan, akit ez nem zavar. Azóta számolok ezzel is, mert előtte el sem tudtam volna képzelni.
    Azt nem értem, hogy a kínaiak miért nem látnak ebben üzletet, dockolót készíteni a tablethez, amin lenne HDMI csatlakozó, 4 USB, hangszóró csatlakozó. Ontják magukból a hülyeséget, s a legolcsóbb tablethez is képesek saját tokot s egyéb kiegészítőket gyártani, de ez még tudtommal nem jutott eszébe egyiknek sem, pedig elég 1× legyártani úgy, hogy az később is kompatibilis legyen az adott márkához 7-10.1 colig, csak hát akkor nem venne senki sem windows-os miniPC-t. :D

Új hozzászólás Aktív témák