Új hozzászólás Aktív témák

  • maniac

    senior tag

    Na a nekem valo topic. Sok gepet vagtam mar gallyra. De most egy friss kovetkezik, tavaly aprilis-majus kornyeken.Haver szolt hogy nem indula gepe. Mikor bekapcsolja nem kapcsol be a monitor, hangot se ad ki, miota az apja megzsirozta a tap ventijenek csapagyat. Na mondtam biztos kimozditotta a slotbola procit, ugyanis a slot 1 es proci rogzitoit elvesztettek vhol meg anno. Haver athozza a gepet, ugye tok szep ido volt, nem esett eso. Miutan osszedugtam a gepet, elkezdett rohadt nagy vihar kerekedni - ugye emlekeztek a tavalyi nagy viharra. Na mondom akkor kapcsoljuk be. Bekapcsolom ugyanugy semmi jele annak, hogy a gep okes lenne. Na mondom akkor kihuzzuk tapcsatit a tapbol es megnezzuk a cumot. A gep ugye oldalt eldontve, en rajta terdelek rovidgatyaban. Huzom ki tapkabelt, abban a pillanatban nagy feny es hang effektus, nemi fust, gabika meg szepen mosolyog mer fenykepeznek. A tapkabelbol atcsapott kb 5 cm-t a tapba, masik kezembol ra a gephazra ugyanigy atcsapott. Akkora vaku volt hogy nem hittem a szememnek. Ja ugye anyam is ekkor porszivozott, lecsaptam az egesz lakasban minden biztositekot. Anyam jon be, hogy mia faszt csinaltam, en meg ugye gepen terdelve, sokkban vagyok. A fustot anyam is latta - meg a ledermedt arcom, meg a haverom remult fejet. Vegulis tuleltem, de neztem par percig ugy hogy meg se mozdultam. Ezekutan gep megnez alaplapon picit elfustolt egy chip, a kondik felvoltak puposodva - regi ABIT slot1-es alaplap - a tapban meg kiegett egy biztositek. Szerencsere csak tap meg az alaplap sinylette meg a dolgot. De megtanultam vmit: Viharban gepet javitani nem szabad :)

Új hozzászólás Aktív témák