Új hozzászólás Aktív témák

  • silver10

    aktív tag

    válasz sfbukfenc #16 üzenetére

    Köszi a root tippet.Én is ezzel csináltam az enyémen a rootolást anno egy korábbi verzióval. Mióta megmutattam a rokonnak a v3-at (amúgy nőről van szó) ez a "szíve vágya". A héten csütörtökön már rendelem is DHL-lel neki. Már hetek óta gyűjtöttem a cuccot hozzá. Tapis CWM recovery. 1.0.4-es rom, SP Flash Tool, MTK DTools stb. De ha már 1.0.4-essel jönne, mint ahogy másnak is jött már, akkor csak rootolni kellene+ MUT-tal a CWM-et feltenni. Na ebben bízok. Annak idején flasheltem a "csoda" aTAB5-ömet, de ha nem muszáj akkor... Viszont megnéztem a colonelzap.blogspot-on a mintaképeket, hát az egy kissé riaszt. Az én tepsimmel azonos a kamera specifikáció+ az enyémben nem Sony érzékelő van és mégis... Ha én kiteszem Miracasttal - vagyis tükörkijelzőmóddal a 106 cm képátlójú TV-mre és jócskán ráhúzom a nagyítást (persze nem gyér fényviszonyok mellett készült a kép) messze nincs ennyi képzaj. A nappali képeken szinte semmi. Na de majd meglátjuk. Remélem nem leszek megnyúzva. Mert amúgy nekem is tetszik. Nem olyan mint az én Samura hajazó Zil platóm :DD, hanem tényleg egy jól sikerült design. A hangszórók zenénél tűrhetők?

Új hozzászólás Aktív témák