Új hozzászólás Aktív témák

  • soundman1

    senior tag

    A teló rom frissítése és a régi programjaim visszatöltése után, kipróbáltam pár napig a flip tokot.
    Elsőre annyi az előnye, amennyi a hátránya a gyakorlati használat során, nem beszélve a tok kemény műa. minőségéről. Kipróbáltam a Gravity Screen és az Intellicover progikat. Utóbbit nem működött vele, a Gravíty már hozta azt, amit a gyári alkalmazás nem, hogy kikapcsolja a kijelzőt a flip behajtása után. Ez viszont úgy ette az aksit a proximity állandó üzeme miatt, hogy inkább maradok a gyárinál.
    A gyári progit mi aktiválja, mert a proixmity nem megy, és akksi üzemideje is tűrhető?
    Melyik lehet az a progi, ami a flip funkciót segíti, és hol lehet azt konfigolni?
    Ha hívnak a flip kis ablakán megjelenik egy telefonos kis alkalmazás, de ezen a kemény plasztik ablakon keresztül biztos nem lesz újjal vezérelhető?! Vagy az inew tud valamit és a következő frissítéssel megoldja, vagy szikével ki kell vágni a plasztikot az ablakból ... :))
    Aki használja a gyári flip tokot és többre jutott ne tartsa magába.
    Én még egy kétoldalú ragasztó csíkot tettem a gyári mellé, így stabil a teló a tokban, és remélhetőleg nem is fog kiesni belőle ez a szépség.

    [ Szerkesztve ]

    SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

Új hozzászólás Aktív témák