Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Revenge

    tag

    Ultragyors kérdés, ebayről ha rendelnék 9 cellás akkut for T61 tehát nem original lenovo, mert az 77ezer ft, szerintetek tönkrevágná a gépet, esetleg tapasztalatok? 9800ft-ért free shippinggel 9 cellás 6600mah-s T61 akku elég csábitó, vagy ne gagyizzak? Esetleg valakinek tapasztalata?

    Párhuzam---> informatikusok és kurwák között: "Úgy lesz informatikus valaki, ahogy egy ártatlan lány eljut az emberiség legősibb mesterségéhez: először kíváncsiságból csinálja, aztán kedvtelésből, végül pénzért."

  • Revenge

    tag

    válasz Chaser #79822 üzenetére

    egyébként ámulok és bámulok, hogy egy 10 éves notit használunk és egy faca akkuval 6-7-8 órát tudjuk használni. Ezt egy ma boltban megvásárolt 120ezres notival hol teszed meg? ...csak úgy lábjegyzet. :)

    szerk.: Chaser, már árulom a VGA-mat, nemsoká meghirdetem a hangkártyámat is, és ha jó az akksid a T61-embe, akkor folytatjuk a eszélgetést. :) :K

    [ Szerkesztve ]

    Párhuzam---> informatikusok és kurwák között: "Úgy lesz informatikus valaki, ahogy egy ártatlan lány eljut az emberiség legősibb mesterségéhez: először kíváncsiságból csinálja, aztán kedvtelésből, végül pénzért."

  • Revenge

    tag

    válasz Tikakukac #79825 üzenetére

    Igen, hát 35W-os T7100 már kapásból paksot kíván a mai cpu-khoz képest.

    Nekem amire kell ez a gép, elektronikus formában kapott könyvek olvasása a suliban, kis szövegszerkesztés, PH FÓRUM :D, youtube és társai nem izgatnak arra ott az asztali X6-os AMD.

    Régi álom gépem volt a T61 és most megkaparintottam, szerencsére elvileg vízálló a billentyűzet rész, mert erőteljesen csorog folyamatosan a nyálam hogy micsoda minőség van a kezemben. Értsétek meg, most volt kb karácsony 2-3 napja nekem, most vettem és nagyon tetszik. A 150ezres Dell 15r akármi típus 2 órát bírt új akkuval 3632QM i7-tel, hasított rajta minden még gamelni is lehetett, de ez a gép pont arra van amire nekem kell és maximálisan elégedett vagyok vele. Az akku időn pedig tényleg meglepődtem, mert amikor megvettem 8%-kal hozta ki nekem az ürge, na mondom akkut kell majd vennem tuti, alig tudtam kipróbálni, AIDA, DPT lement aztán off. Hazahoztam aztán feltöltöttem, maximum battery life-fal meg aztán 3,5 órát facebookoztam, ph-ztam, közben win update is ment rendesen, szóval ámultam bámultam.

    A 9 cellás akkut meg valahol beszerzem hozzá, lehet hogy ebay lesz belőle 1-2 héten belül. Ha meglesz, majd írok tapasztalatokat, és akinek majd kell mert esetleg beválik, megadom majd az eladó oldalát és tudtok rendelni, ahogy nézem én leszek az első aki bevállalja a 10000ft-os 8800mAh-ás 9 cellát from China :D

    Párhuzam---> informatikusok és kurwák között: "Úgy lesz informatikus valaki, ahogy egy ártatlan lány eljut az emberiség legősibb mesterségéhez: először kíváncsiságból csinálja, aztán kedvtelésből, végül pénzért."

  • Revenge

    tag

    Saját tapasztalat T61-ről, egyedül a HDD elég szűk keresztmetszet, ezért most SSD keresőbe fogok, de azt sem tudom IDE csatis-e, és milyet érdemes bele venni. Hirtelen ötlet, és nem olvastam utána. Esetleg ajánlat? Mindenképp 120-as kéne, a 60-as nem jön be, USB-s 500GB-os HDD-m van mellé. :U

    Szivesen veszek ötleteket, esetleg ha van eladó valakinek... :B

    Párhuzam---> informatikusok és kurwák között: "Úgy lesz informatikus valaki, ahogy egy ártatlan lány eljut az emberiség legősibb mesterségéhez: először kíváncsiságból csinálja, aztán kedvtelésből, végül pénzért."

  • Revenge

    tag

    válasz #46129152 #79897 üzenetére

    ...nekem win10 olyat csinált egy Dell gépemen, 2 napon belül elment a touchpad fosni, sebaj, 3 napra rá elment a billentyázete is. Na mondom oké pár képet amit rátettem leszedek. Bedugtam az usb-s billentyűzetemet, nem ment, az usb-k sem működtek :D csak különlegességnek elmondtam, egy live linuxot tölts le szerintem és dugd rá azt a perifériát amivel gondod van.

    Párhuzam---> informatikusok és kurwák között: "Úgy lesz informatikus valaki, ahogy egy ártatlan lány eljut az emberiség legősibb mesterségéhez: először kíváncsiságból csinálja, aztán kedvtelésből, végül pénzért."

Új hozzászólás Aktív témák