Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherka

    addikt

    válasz wwhy #34802 üzenetére

    Én már cseréltettem T500-ban LCD-t. Ahogy vesszük egy konkrét pixel hibám sem volt...egy sem. Hanem inkább szürke foltom volt. Két gyufafejnyi részen és csak fehér háttérnél látszott igazán.
    Az egyik lenovo szervizben azt mondták, hogy esélytelen a csere. Így nem cserélik.
    Aztán elsétáltam a Szentendrei úti Deltás csapathoz. Nem szaroztak sokat. 5 nap alatt cserélték.
    Ezzel a kis progival a gépeden ellátogatsz hozzájuk és megmutatod a halott részt.
    Lényeg hogy legyél udvarias...semmi asztal borogatás, meg ilyesmi. Náluk rengeteget számít ez. Mesélte a szervizes srác, hogy olyan LCD is cseréltek, amin konkrétan semmi hiba nem volt, csak a user összekarmolászta valamivel a képernyőt.
    Az is jó ebben a szervizben, hogy helyben javítanak...nem szállítanak semmit sehová. Ezért a rövid határidő.

    (#34805) qnadam...Én szerintem a win beépített AHCI driverét használom. Mert nem emlékszem hogy telepítettem volna a lenovo-tól ilyesmit. A Sentinel 4.00 Pro azt írja hogy támogatott a TRIM...remélem. :U

    [ Szerkesztve ]

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák