Új hozzászólás Aktív témák

  • N4nI

    tag

    sziasztok

    x61: már több mint egy éve használom, gépet akartam venni (laikusként) abban az idöben és beesett egy srác egy szerelésre (v6 nem igen olcso)...volt a polcon egy nyakamon maradt szettem, megcsinaltam neki és ez volt a fizetseg....voltak rajta már használatbol eredö nyomok, garanciarol nem beszelt, hasznalt gép révén, ez nekem termeszetes volt...maradt a zsebemben a gép ara amit elkoltottem volna es egy polcdisztöl is megszabadultam....és hál isten eddig hibatlanul mukodott, fokent halozatrol.... a szervizes sracnak se volt annyi esze h felhivja rá a figyelmem (esetleges gari) , tegnap véletlenül egy avatotabb srac nezett meg vmit rajta es kesobb szolt h igen csak garis a gép :( ez a történetem kicsit részletesebben.....

    cpu ventillátor megy már tönkre, zörög, melegszik illetve kékhalálozik a gép, bluetooth-nál ment elöször kékre, aztan sok alaplaphibára utalo dolgot produkált.....220 bedugasakor magatol indul, majd csattano hang kisereteben kikapcsol, de magatol kezdi ujra, lassan, de betölt, feláll a rendszer, müködik a gép...ceruza pöcke bent a helyén elfáradt, nem lehetett kiszedni mert megszorult, el is törte a tartoját belül....a képernyö mivel tábla kissé oldal irányban kopott már.....

    és a korona 2011ig garancia :S

    érvényesíteni lehetetlen igaz? ( szet volt már csavarozva, cmos elem csere, venti kifujasa)

    valakinek a valakijének a valakije nem dolgozik ibm szervizbe, akik vhogy tudná ezt a garit ervenyesiteni? :( nincs mi..:(

    köszönök előre is minden hozzászolást.

    üdv.

Új hozzászólás Aktív témák