Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Kube #108786 üzenetére

    Ennyi kb, hogy mindig legyen egy reális TDP limit beállítva XTU-ból, amivel elbír a hűtés.
    No, meg nem hátrány egy olyan dokkoló, ami a gép natív videókimenetét adja ki, ez amúgy extrém szívás témakör, ha magasabb az igény, mint max két kijelző és max FHD. :DDD

    "Apropó, pasztázni mennyi idő után érdemes egy ilyen notit?"
    Gondolom, az sem mindegy, TDP limittel ment-e tipikusan 80 fok alatt, vagy limit nélkül, konstans 95+ fokon... :DDD

    (#108792) genlog: "az s-esről volt szó, ami durván Barbie gép, már a ránézéstől túlmelegszik"
    Ez jó nagy marhaság. :K A T460s, T470s is vidáman meghűt 15-20W-ot, a T480s is, ami untig elég egy 15W-ra limitált CPU mellé. Tudom, ismerem mind, közelről, T460s-ből ráadásul mindkét hűtés típussal, amivel szerelték.
    T480s-en egyedül arra kell odafigyelni, hogy ne bugozzon át 44W-ra az eredetileg 15W-os fogyasztási limit, mert akkor nyilván durván specifikáción kívül fog üzemelni, forrón.

    (#108804) vicze1: T460s-en nekem is érezhetően hozott már az MX4 is, és utána próbáltam Thermal Grizzly Kryonaut-al, az még egy picit hozott az MX4-en felül is. :K
    Ami érdekes, nekem akkor hozta mindkét paszta a legjobb eredményt, ha picit többet raktam rá, mint ami a hajszál vékony fedéshez szükséges, bár gondolom, itt nem mindegy, milyen a hűtő alja és a CPU felülete.

    (#108805) FoxiestFox: Folyékony fémet notiba, bátor vagy! :Y :C

    "észbontó különbségek vannak még frissen kent MX4-hez képest is"
    Erről szívesen olvasnék kicsit több konkrétumot. :R

Új hozzászólás Aktív témák