Új hozzászólás Aktív témák

  • Nestor16

    senior tag

    válasz Tikakukac #102639 üzenetére

    Köszönöm még egyszer a válaszaitokat. Végül is pont egy T450s lett belőle, ezt sikerült kifogni jó áron (legalábbis szerintem). :)
    T500 után felüdülés. Gyors, szép, könnyű, elég sokáig bírja az akksija, kb a 6 óra megvan átlag ahogy a teszt is írja a 6 cellával, nem úgy mint a gyári 9 cellás T500, ami 2-3 óra átlagot ha hozta. Régi konstrukció már.

    Észrevételeim/kérdéseim:
    1. furcsa volt, hogy a BIOS jött be, nem az UEFI vagy valami modernebb felület, gondoltam már fejlődött e téren is az üzleti vonal bár lehet felesleges volna, nem tudom.
    2. Windows 10-el kaptam, BIOS-os kulccsal. Elvileg jó a licensz, de hogyan mehetnék biztosra, hogy nem egy generált kulcs?
    3. Először használok állandó jelleggel win 10-et, majd a saját topikjában is végigolvasom miket érdemes beállítani, de van ThinnkPad specifikus program/driver amit érdemes használni?
    4. Ujjlenyomat olvasót hogyan lehet a Keepass-ra is alkalmazni? Elvileg valami Client Security Solution-t ajánl, illetve hogy olvassam végig ennek a security pdf-jét.

    Köszönöm!

    Üdv, Dávid

Új hozzászólás Aktív témák