Új hozzászólás Aktív témák

  • Penguin95

    senior tag

    (#101308) TunerJoe: Nem néz ki túl jól. Ilyesmivel még nem találkoztam, bár főleg a régebbi típusok jártak nálam, amik még nem ezt a szigetes megoldást használták. Ezek szerint akkor a 30-as szériánál már jobb lesz ezzel vigyáznom.

    (#101315) Tikakukac: A fenébe, lebuktam a lottóötössel. Még az a szerencse, hogy azt nem tudja senki, melyik párnába dugtam azt a 4 milliárdot. :D Amúgy nekem akkor vált ez a szétszedős dolog mániámmá, mikor egy 10 éves laptopot adott volt kollégám, mondván ő használta, csak 2-3 éve tönkrement, és a "szerelő" sem tudta megcsinálni. Abban a szerencsétlenben volt egérpiszoktól kezdve a kutyaszőrön át minden. Még egy szál spagettit is sikerült kimentenem belőle. Ráment vagy 2 napom, de végül egy szép, és jól működő gép lett belőle. Egyébként lehet azért úszom meg a törést, mert általában 2 napos határidővel dolgozom, és több gépet nem vállalok egyszerre. Így sokkal több dologra van időm, szóval ha valamelyik gomb makacskodik, akkor ráérek vele játszadozni, és hasonlók. Nyilván a dolog hátulütője az, hogy így sokan nem javíttatnak velem, mert mondjuk munkára kell a gép, vagy a gyerek nem bírja 5 percnél tovább nélküle... De ez nekem amúgy is csak mellékes, szóval nem vág földhöz ha viszonylag kevesen mennek bele.

Új hozzászólás Aktív témák