Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Warbeast

    tag

    Esetleg nincs valami tapasztalat a Spire STARS 420 (nature silicone) és Spire STARS 700 (ezüstös) hűtőpasztákkal? 200FT alatt van mindkettő a PCX-ben.
    Más téma:
    Kérlek help me!
    Adott:
    Abit KN9 alaplap, 14-es, elvileg a hőmérő-javított BIOS-szal
    Brisbane 4000+ X2
    És egy szutykos aludarab egy műanyag propellerrel a tetején (szakszerűen: X2 5600+ dobozos coolere, ami köbö 120 gramm, és a 6 centis venti 3000et pörög rajta max.)

    Szóval, volt a bordán maradék (!) paszta, elsőnek azzal raktam össze a cuccot. 80 fokra állítottam a kikapcsolást, biztos ami biztos. Az első BURN-IN tesztnél (FUR rendering, orthos+prime95) köbö 1.5 perc alatt felfutott a procihő, és lekapcsolt a gép.
    Hűtő rendesen szorosan ül, proci/lap tökéletes. A venti persze maxra van állítva.
    Leszedtem, és idegességemben levakartam róla mindent, alkohollal lemostam a CPU-t meg a Coolert is, és ahogy egy másik topicban olvastam, egy csepp frankó házilekvárral kentem be a cuccot. Az alaphőfok köbö 7 fokott visszaesett, és a BURN-IN teszt is csak 5-10 perc után kapcsolja le a gépet.
    Felmerül a kérdés:
    HOL A HIBA???
    Már nem tudom, hogy mivel pasztázzam a cuccot, de a stock cooler sztem repül a kukába...Várom az ötleteket...esetleg egy BIOS fless 15-ös BIOS-ra?
    Köszi a helpet előre is!!!!

    Ki tud olyan programot mondani, ami megjegyzi a leütött billentyűket? --- Microsoft Word.

Új hozzászólás Aktív témák