Új hozzászólás Aktív témák

  • rolika52

    csendes tag

    Sziasztok. Nekem lehetőségem volt V2-őt és Oneplus Opent is használni 1-2 óra erejéig. Kézre fogásra a V2 mindent visz, annyira jó érzés egy ennyire vékony telefont tartani a kezedbe és még is nagyobb a kijelzője az Opennél. Külső és kialakításra sokkal jobb a V2 ebből adódik, hogy kényelmi szempontból is V2. Az viszont, hogy még csak IPX4-et se tud, a Oneplus Opennel ellentétbe az félelemre ad okot, a vékonyságnak ára van, sokkal jobban vigyázni kell a telefonra. Üzemidőben biztosan jobban teljesít az 5000 mah miatt (nagyon durva amit a Honor művel akkumulátor/telefon vastagság fronton), de szerintem nem számottevő a különbség az Opentől. (4805mah) És itt nagyjából el is fogyott az előnye az Opennel szemben. Kijelző, hangszórók (térhangzás), jobb szoftver és jobb szoftver támogatottság, IPX4, kamera kérdésben nekem jobban átjön az Opennel készült fotók képminősége, és a legfontosabb az árazás. Jobb árba beszerezhető egy-egy kuponkód keretében akár a Oneplus hivatalos oldalán is, így számomra az Openre esett a választásom, de hiányozni fog ez a kecses vékony még is nagyobb kijelző kialakítás, ezt nagyon eltalálta a Honor. Kíváncsi vagyok a Samsung mit fog erre lépni, muszáj valamit villantaniuk, túlságosan elkényelmesedett és a kínaiak előre törtek foldable fronton, ha nem lép a Samsung le fog maradni, amit nem engedhet meg magának, ő indította el ezt a piacot.

Új hozzászólás Aktív témák