Új hozzászólás Aktív témák

  • Beantech

    tag

    válasz KoNZoLik@ #158 üzenetére

    Szerintem csak nyomorult a Telekom oldala, nekem is például ha csak beléptem megnézni mit hoz le a Magenta 1-re akkor 765.078Ft-re hozza le minimális kedvezménnyel. (Úgy hogy az a mobil is a része Magentának amelyikre megy a két év.)
    Ha viszont kiválasztom az adott előfizetést és rámegyek hogy megújítom a dijcsomagot 2 évvel és kiválasztom pl. a Mobil M + Net 5GB (kb. az ami most is van páromnak) akkor 4193Ft a díjcsomag és 497.299Ft-ra hozza a mobilt, Mobil L-nél 485-re.
    Igazából totál nem éri meg csak azért a nagyobb díjcsomag mert drágább az előfizu miatt mint olcsóbb előfizuval (már persze ha valaki amúgy nem használja ki, párom nem használná ki nekem meg céges kártyám van.)

    Szóval így 497 + a Nintendo nekem úgy hozza le. Ami egész jó, most gondolkozok is nagyon a Fold 3-am szervízbe van és új házat kap wifi hiba miatt és most nézegetem mi lenne a jó megoldás. Az biztos hogy maradok foldable vonalon csak azt nem tudom, hogy:
    a.) Használjam tovább a Fold 3-at amíg kijön a Fold 6
    b.) Adjam el így hogy majdnem új lesz a fold 3 és várjak a Fold 6-ra
    c.) Fenébe a Samuval és adjam el a Foldot és vegyek egy magic V2-t
    d.) Adjam el a foldot és vegyek egy Fold 5-t használtan helyette

    Ezek között gondolkozom, nincs nagy bajom a keskeny folddal de azért néha hiányzik a szélesebb külső. Cserébe viszont a vezetéknélküli töltésre vagyok berendezkedve + a Samsung Knox a cégemnél elfogadott ezért plusz gyökér programok nélkül is megy az Outlook meg a többi céghez szükséges program.
    Harmadrészt pedig én használom a tollat is a samsunghoz és nem tudom mennyire beszerezhető ez nálunk egyszerűen.

Új hozzászólás Aktív témák