Keresés

Aktív témák

  • bellarchon

    újonc

    Sziasztok!
    Egy hete vettem meg a telefont, előtte egy Iphone 3gs-t használtam szóval "az előrelépés megkérdőjelezhetetlen". Facebook/Internet/Youtube és Hearthston-ra használom úgyhogy lényegében minden vágyamat kielégíti. Amit viszont számomra aggasztó, hogy a telefon nagyon gyorsan lemerül.Ezalatt azt értem, hogy pl. ma éjszakára - kb. 03:00-kor - beállítottam a csökkentett módot(csak a telefonálás és az üzenetek működik, és egy fekete-fehér képernyő van nagy gombokkal) 31%-on, és 10:00-re csutkára merült. Ha nincs bekapcsolva a csökkentett mód akkor egy éjszaka alatt ~40%-ot merül a semmitől.(Kikapcsolva a gps, wifi, programok bezárva). Nektek is ennyira gyorsan merül a semmitől a telefon? Lehet, hogy csak nekem furcsa a 3gs után ami nem nagyon merült tekintve, hogy annyira sem tudtam kihasználni mint anno a 3210-esemet, amin legalább kígyózni tudtam.

    [ Szerkesztve ]

  • bellarchon

    újonc

    Sziasztok ismét!
    Megnéztem, hogy ugyan mi fogyaszthat annyit a háttérben amitől használat nélkül is merül a telefon.(6 óra semmi alatt 40%) Lehet, hogy csak nekem volt érdekes mivel túlzottan nem értek a dologhoz, de volt egy ”Android OS” ami 6 óra alatt a 58%-ot fogyasztott, és egy ”Android rendszer” ami 12%-ot. Ezek a számok nyilván a 40%-ra vonatkoznak.

Aktív témák