Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nimfas

    addikt

    válasz fokukac #12896 üzenetére

    Én nagyon megörültem amikor láttam a CIB pc-re telepíthető appjában hogy tud partnereket importálni-exportálni XLS file alapon.

    Ki is exportáltam a 3 kézzel felvitt embert tartalmazó listát, majd jó úttörő módján az Erste Bankos appból print screen-elt (mert a mentés ott is szart se ér...) Listát OCR programmal átforgattam xls-be és hozzámasoltam a lementett CIB-es listához.

    Elkészült a mű, na mondom klassz akkor import. De persze miért ne lenne gond.... Hibára futott a dolog. Csak nem tudom hol a hiba. :C

  • teleahocipöm

    senior tag

    válasz fokukac #12896 üzenetére

    Köszi, valóban működik a ctrl+V, mentségemre legyen, hogy nem használok billentyűparancsokat, csak egeret vagy tapipadot.
    Azért egy picivel jobb így a helyzet, de nem mondom, hogy rendben van.

    Van egy régebbi laptopom, de az már nagyon lassú, ki sem merem azon próbálni.

    A CIBinternetbank alkalmazással kapcsolatban még annyi, hogy feltelepült gépemre, de nem került be az alkalmazások közé és a kereső sem találta meg, úgy kellet megkeresni :( és nem is indul egy kattra, hanem feldobta ezt az ablakot:

    Nem hiszem, hogy ennek így kellene működnie.
    A CIB24 -nek megemlítettem, hogy nagyon gáz ez a netbank,
    azzal mentegetőzött az ügyfélszolgálat, hogy ez már régi.

    Mindegy, még átgondolom mi legyen, mert tegnap még azzal váltunk el egymástól, hogy szerintük -utánanéztek- még megoldható az egyszerűsített bankváltás, de még majd ők megkeresnek és közlik velem bank hivatalos álláspontját ezzel kapcsolatban. Szóval várok a CIB24 hívására -eddig kétszer ígértek visszahívást és egyszer sem hívtak- és várom a kártyát is mert a hétre ígérték, de még sehol, igaz nem is sürgős.

Új hozzászólás Aktív témák